NÄDALA PEOGALERII: Vene uusaasta saabus linna lõbusaima peoga Teatris!

NÄDALA PEOGALERII: Vene uusaasta saabus linna lõbusaima peoga Teatris!

Möödunud reedel, 12.01 oli Tallinn tulvil vene uusaastapidudest. Teadlikumad olid selleks õhtuks sammud seadnud klubisse Teater, kus koos Metaxaga ootas kõiki linna särtsakaim Vanaema – uksed avas BABULJA SPECIAL! Teater puupüsti täis ja säraküünaldes peoöö võiski alata.

Möödunud reedel, kui väljas maa endiselt must oli, võis lausa läbipaistmatut lumesadu näha klubis Teater, kus pilkupüüdva meelelahutusega vene uut aastat tervitati! Babuljale kohaselt kestis tants klubi avamishetkest hommikuni ja Teater oli kaunitaridest tulvil. Jaanuarikuu Babulja Specialiga pandi punkt kogu linna aastavahetuspidustustele ja seda võimsa peoööga! Kaks saali, 2 DJ-d ja meeletult lõbu – just nii alustas Babulja koos oma lapsukestega aastat 2018.

Juba sel reedel, 19.01 on taas põhjust rõõmustada, sest klubi Teater avab Sinu jaoks võimaluse saada osa SECRET GARDEN‘ist! Vot see on alles puhkus! Et aga elu liiga lilleliseks ei muutuks, on laupäeval oodata juba palju eksklusiivsemat ja võimukamat peoõhtut. 20. jaanuaril saab alguse saab uus üritustesari SCANDAL.