Noorte moeüritus Moelennuk 2012 toimub 17. veebruaril Bekkeri sadamas

23 kommentaari
Noorte moeüritus Moelennuk 2012 toimub 17. veebruaril Bekkeri sadamas

Viie Tallinna kesklinna kooli (TIK, GAG, TPL, TRK, 21. Kool) ühismoeshow Moelennuk toimub 17. veebruaril Bekkeri sadamas, algusega kell 18.00, boarding 17.30. Tegemist on noore ja värske moeüritusega, mis toimub alles teist korda. Sel aastal astub moelaval üles 15 uut noort disainerit, kes demonstreerivad publikule enda nägemust tuleviku trendivooludest.

Muusikalist vahepala pakub suurepärane Malcolm Lincoln, vaheajal saab reisija teha sisseoste Moeturul ning samuti nautida head ja paremat Moebaaris ja kohvikus. Varuks on veel üllatusi!

Moelennuk 2012 aasta teemaks on Tumblr, mis ei sea disaineritele otseseid piire, vaid pigem eeldab terviklikku nägemust moest ning kvaliteedist ja oskust see publiku ning žüriini viia.

Selle aasta peaauhinnad on ääretult magusad, võitja pääseb ERKI moeshowle, samuti saab praktikakoha Ivo Nikkolo moemajas ning eriauhinnana valib Maarja Tali ka enda moeateljeesse praktikale ühe disaineri. 

Moelennuk 2012 tõotab tulla ääretult innovaatiline ning meeleolukas: see on üritus, mida peaks iga moehuviline kindasti nautima!

Kindlasti heida pilk ka Moelennuki blogile: moelennuk.blogspot.com

 

 

Buduaar.ee