PEOGALERII: Hennessy toetab Eesti muusikat! Tõusvad staarid täidavad Deja Vu!

Lisa kommentaar
PEOGALERII: Hennessy toetab Eesti muusikat! Tõusvad staarid täidavad Deja Vu!

On ammu teada, et Hennessy on vast kõige aktiivsem bränd, toetamas Eesti kunsti ja seda nii muusikas kui pildiliselt. Nii ei saagi imeks panna, et möödunud laupäeval, 17.11 tõi Hennessy LIVE pidudesari Deja Vu’sse taas kord majatäie muusikagurmaane, kes sel õhtul said nautida läbi aastate end eestlaste südametesse laulnud KARL-KRISTJAN KINGI kontsertõhtut.

Bedwettersist ja Outloudz’ist Epordwerki ja sooloartistini – lavale astus uskumatult andekas KARL-KRISTJAN KINGI, kes kutsus kuulama absoluutselt igaüht, kellele vähegi meeldib akustiline live-muusika ja rõõmsaid nautivaid silmi-kõrvu oli Deja Vu saal täis kogu öö! Kohal oli äärmiselt palju kaunitare, millest võib järeldada vaid üht: lisaks äärmiselt andekale laulu- ja mänguoskusele on noormehel ka kümnepunktine välimus!

Ka sel laupäeval, 18.11 on Deja Vu‘s oodata täismaja, sest esimest korda ajaloos saab Lounge Deja Vu‘st house-muusikast tulvil ÖÖKLUBI! Deja Vu avab koostöös Jack Danielsiga täiesti uue pidudesarja TOP SECRET ja suurejooneliseks avapeoks on Saksamaalt kohale toodud Euroopa house-muusika legend DJ MIKE LA FUNK! Maailma funky house-muusika innovaator astub Deja Vu‘s üles sel laupäeval, 18.11! Koos temaga pakub muusikalist elamust DJ WIDENSKI! Rohkem infot peo kohta leiad siit.