PILK PEALE: Deja Vu tõi kokku lõunamaised rütmid

PILK PEALE: Deja Vu tõi kokku lõunamaised rütmid, LIVE-muusika Brasiiliast ja Eesti kaunitarid!

Oh seda kuumust, mis reedel Tallinna südames pulbitses! Pealinlaste lemmiklokaalis valitses reedel, 09.02 Brasiilia kuum atmosfäär! Lounge Deja Vu muutus hetkega reede populaarseimaks peopaigaks, kui koostöös Bacardiga tervitati külalisi Brazil peoõhtul! Öö möödus LIVE-muusika saatel – rütmika repertuaariga oli laval Flavio Borges (Brasiilia). Lisaks sai mõlemal korrusel nautida ka pilkupüüdvat tantsu-show‘d ning maitsvate kokteilide saatel möödus öö kui hetkega.

SAALITÄIS KAUNITARE: Kirglikud ladinarütmid panid külalised hetkega karge külma ja tuule unustama ning täitsid tantsuplatsi nõksuvate puusade ja säravate silmadega! Kui seni on levinud arusaam, et Eesti mees on tantsulõvi, siis seda kinnitas ka reede Deja Vu‘s! Ladinarütmid pole sugugi Eesti meestele võõrad ja see lõi silmad särama ka kõigil näitsikutel, kes hommikuni nende seltskonda ja head muusikat tantsuplatsil nautisid! 

Juba sel neljapäeval, 15.02 võib Deja Vu‘s taas salsa ja batchata muusikat nautida, sest laval astub üles bänd MADE IN BRAZIL, kes kõik parimad tantsulood taas Deja Vu külastajateni toob!

Vaata galeriid!