PILK PEALE: Klubi Teater – möödunud nädala pealinna vaieldamatult kuumim peokoht!

Lisa kommentaar
PILK PEALE: Klubi Teater – möödunud nädala pealinna vaieldamatult kuumim peokoht!

Möödunud reedel, 10.11 võis pealinnas kõige rohkem rahvast ja liikumist näha just klubi Teater ees, sest koostöös Metaxaga ootas enda lapsukesi taas kord külla Babulja Special! Esimest korda toimus suure nõudluse järel ka hoogne Singles Party, kus läbi kogu öö kõlasid parimad Vene hitid! Pidu tõi kohale korraliku täismaja ja kaunid külastajad!

Taas kord ootas täiesti pöörane Vanaema kõiki enda juurde külla, et pidutseda lõbusalt ja seda suhtestaatuseta! Peol kohtusid sel korral kõik, kes on “selle õige” otsinguil ja Vanaemal oli varuks palju nippe, kuidas sel ööl õnnelikud kokku viia.

PS! Vihjeks olgu öeldud ka see, et kui anti roheline tuli, olid sel ööl kokkupõrked hoopis lõbusamad ja meeldivamad, kui seda siiani arvanud oled!

Piilu galeriid ja veendu ise!

Ka sel nädalalõpul on Klubi Teater kõiki ootamas võimsa programmiga! Reedel, 17.11 avab Teater võimsalt uue pidudesarja “30 on uus 20”, mis ootab külla pidulisi, kel vanust vähemalt 30 eluaastat ning kõigi meeleheaks astub LIVE-show‘ga sel ööl lavale kõmuline ja temperamentne DIVA AVARI (FRA)