PILK PEALE: Linna vaatemängulisim peoõhtu Bacardi Wonderland pani ahhetama!

PILK PEALE: Linna vaatemängulisim peoõhtu Bacardi Wonderland pani ahhetama!

Kes poleks kuulnud lugusid imedemaast, kus ringi jooksevad eriskummalised tegelaskujud ja voolavad võlujoad? Täpselt selline öö tervitas külalisi ka 29.12 klubis Teater, kui läbi lukuaugu sattuti Bacardi Wonderland peole! Igal trepiastmel võis kohata isesorti imedemaa elanikke, kes külaliste eest varahommikuni hoolt kandsid ja mööda imedemaa radasid seiklustele juhatasid.

Vaieldamatult silmapaistvaimad kostüümid & show-numbrid, kui mõelda klubide peale, mis pakuvad lisaks muusikale ja kokteilidele ka seda wow-efekti, siis on klubi Teater vaieldamatult esiridades. Tõeliselt teatraalsete show-numbrite ja pühendunud artistide näol luuakse seal igal õhtul vaatemäng, millest ka igal klubikülastajal oma kindel roll on! Nii olid kõik möödunud laupäeval klubisse Teater sattunud pidulised osaks ühekordsele etendusele!

Juba täna, 05.01 ootab klubis Teater kõiki aga House Vibes peoõhtu! Rahva tungival soovil astuvad täna peasaalis DJ-pulti MARC F & ARTUR F (Ibiza/EST), klubi VIP-ruumis valib muusikat DJ Bell. Aukartust äratav DJ line up jätkub ka laupäeval, 06.01 RnB Special Wild Thoughts peoõhtul!