PILK PEALE: Tallinn pakub konkurentsi Pariisile? Deja Vu laval esitleti värskeid & julgeid moehitte!

Tallinna Vanalinnas asuv Lounge Deja Vu on tuntud enda moeteadlike külastajate ja eksklusiivsete moeshow’de poolest, mis kord kuus lokaali külastajateni värsked moehitid toob.

Nii sai ka möödunud laupäeval, 22.07 Deja Vu laval näha koostöös Baileys’ega toimuval MOOD peoõhtul uut moejoont, mis Eestis sel suvel kõige stiilsem on. Loft Showroom tõi külastajateni enda värske suvekollektsiooni, mis võib tugevat konkurentsi pakkuda ka maailma moepealinnale, Pariisile.

Kui ülemaailmselt on eestlased tuntud kui tagasihoidlikud (nii temperamendilt, kui ka välimuselt), siis selle suve mood seda kohe kindlasti ei kinnita. Julged lõiked, silmapaistvad toonid ja omanäolisus – just need iseloomustavad Loft Showroomi sellesuvist kollektsiooni, mis Anatoli Eini lavastatud moeshow’ga möödunud laupäeval Deja Vu külastajateni jõudis. Modellide ilu eest kandsid hoolt Aljena Shmeljova, Pille-Riin Tammik ja Aigün Abdulaeva ning kaunitarid külvas kingitustega üle Natura Siberica.

Saalist võis kuulda ohhetamist-ahhetamist, mis võis veelgi kinnitada, et Eestis saab sel suvel tänavatel kohata vaid stiiliteadlikke ja julgeid naisterahvaid, kes tunnevad rõõmu andekate disainerite riietest!