PILK PEALE: Teater täitus kelmikate Imedemaa tegelaste ja majatäie kaunitaridega

PILK PEALE: Teater täitus kelmikate Imedemaa tegelaste ja majatäie kaunitaridega

Must Bacardi Nahkhiir lendas mööda ja pomises “Oi heldeke, oi heldeke, ma jään hiljaks!” ja võttis kella, et vaadata, mis see näitab. Rahvas Tallinna tänavatel oli segaduses, sest nad aimasid, et teoksil on midagi hoopis iseäralikku. Nad jooksid mustale kütkestavale linnule uudishimulikult järele, pressisid end läbi imetillikese pilu ja nii sattusidki pealinna pidulised möödunud laupäeval, 25.11 klubis Teater toimunud BACARDI WONDERLAND peole, mis täitis maja kiirelt seiklushimuliste külalistega, kel jätkus jaksu hommikuni pidu nautida!

Teatri külaliste üheks kindlaks lemmikuks klubiõhtuks on vaatemänguline Bacardi Wonderland ja seda tõestas ka möödunud laupäev, kui klubi sai täidetud rõõmsate ja seiklushimuliste külalistega, kes show‘le kaasa elasid ja imedemaa tegelaskujudega üheskoos öisetel seiklusradadel rõõmuga kaasa lustisid!

Ööl voolas ojadena Bacardi jahutavaid kokteile ja maagilise keelerüüpe võimel oli tantsuplats kogu öö täidetud äärest ääreni naerusuiste klubikülastajatega! Piilu galeriid ja veendu ise!

Teatrisse sea aga sammud ka juba sel reedel, 1.12, sest Ibizal tuntust kogunud Eesti DJ-d Marc F & Artur F asuvad sel õhtul Teatri DJ-pulti ja HOUSE VIBES peoõhtu võib alata!

Ka Bombossa Brothers‘ina tuntud vennad jagavad kirge house-muusika vastu ja on Eesti house-muusika maailmas nüüdseks üks tuntumaid tegijaid! Sel reedel, 1.12 astuvad DJ Marc F & Artur F üles klubis Teater.