Pimeõhtusöök: Tastefully Blinded 5. juunil restoranis DIIP

Pimeõhtusöök: Tastefully Blinded 5. juunil restoranis DIIP

Tastefully Blinded 5. juunil restoranis DIIP, mis valiti ka Eesti 50 parima restorani sekka 2014. aastal.

Tastefully Blinded 5. juunil restoranis DIIP, mis valiti ka Eesti 50 parima restorani sekka 2014. aastal. Mis üritus on Tastefully Blinded?

Tegemist on üritusega, kus ei pea paika ütlus “sööme silmadega”, sest justnimelt silmad on inimestel terve õhtusöögi vältel kinni seotud. Seda selleks, et tugevneksid teised meeled… tajute erksamalt lõhnu, tunnete igat maitsenüanssi, isegi puudutate teise tundega… jah, see on elamus omaette!

Lisaks maitse-, haistmis- ja tunnetamismeeltele hellitame sel õhtul ka teie muid meeli – akustilise kontserdiga esineb Gerli Rosenfeld. Gerlit saadab kitarril Siim Sillamägi

Külalistel ei puudu võimalus see elamusterohke õhtu jäädvustada, kuna oleme selleks puhuks üles sättinud fotoseina, mille taustal fotograaf õhtut jäädvustab.

Üritusele toimub eelregistreerimine ning kohad kinnitame pärast ettemaksu laekumist. Andke oma osalemissoovist märku ning edastame teile arve koos juhistega.

Osalemistasu sellel üritusel on ühele külalisele 49 €

Kuna tegemist on pimeõhtusöögiga, siis ei tahaks me menüüd veel avalikustada. Kui teil on aga erisoove või nõudeid (allergiad vms), siis andke nendest meile märku ning kohandame menüü teile vastavaks.

Infot ja kohti saab broneerida kirjutades aadressil: tastefullyblinded@redrope.ee 

Üritus Facebookis SIIN