POPROCK’I SUPERSTAAR BELINDA CARLISLE esineb esmakordselt Eestis

POPROCK’I SUPERSTAAR BELINDA CARLISLE esineb esmakordselt Eestis

Haapsalu Lossihoovis esineb taasiseseisvumispäeva eelõhtul, 19. augustil poproki suurnimi Belinda Carlisle. Megastaar on end levimuusika ajalikku kirjutanud muuhulgas kuldhittidega “Heaven Is a Place on Earth”, “Circle in the Sand” ja “La Luna”.

Esimest korda Eestit väisav USA superstaar saavutas ülisruure populaarsuse 1980ndate keskel ning on siiamaani ajastu poproki säravamaid nimesid. Belinda Carlisle’i esinemist lossihoovis soojendab Shanon.

Samal päeval toimub Haapsalu Maitsete Promenaadi päev, mis on seotud meie vabariigi taasiseseisvumisaastapäeva pidustustega. Maitsete Promenaadile toovad oma restoranid ja tänavatoidukohad välja kümned ettevõtjad üle Eesti.

Belinda Carlisle’i peadpööritav karjäär algas juba 1978. aastal, mil tuli kokku esimene omataoline eranditult tüdrukutest koosnev ansambel The Go-Go’s. Ajastuhõngulist kergpoppi esitav bänd sai üle ootuste väga tuntuks ning müüs kõigest kolme tegevusaasta jooksul kaheksa miljonit plaati.

Carlisle alustas soolokarjääri 1985. aastal, mil ilmus tema esimene kauamängiv suurhitiga “Mad About You”. Tõeliselt maailmakuulsaks tegi laulja 1987. aasta plaat, millelt tulid ka ühed tema signatuurlood: “Heaven Is a Place on Earth” ja “Circle in the Sand”.

Belinda Carlisle’i edulugu jätkus ka järgmiste superplaatidega, millelt tulid oma ajastu suurhitid nagu “Live a Light on”, “We Want the Same Thing” ja “La Luna”. 1990ndatel jätkas artist tõusulainel ja lõi koos oma ala tippudega lugusid, kirjutades lood nagu “Live Your Life Be Free” ja Big Scary Animal”.

Hilisemalt tegi Belinda Carlisle palju erinevaid muusikalisi projekte, lastes välja veel sooloplaate, parimate lugude kogumikke ning esinedes taas bändi The Go-Go’s liikmetega. Artist on tulihingeline loomakaitsja, taimetoidu pooldaja ning joogafänn.

Belinda Carlisle’i kontserdi piletid on eelmüügis Piletilevis.

 

 

Sarnased artiklid