REGAMINE LÕPPENUD! NÜÜD ANNA OMA LEMMIKULE HÄÄL!

Kui mõni kaunitar ei ole veel senini märganud, et meil on käimas otsinugud selle suve säravaima tüdruku leidmiseks, kes peidab endas lisaks ilule ka suurepäraseid modellioskusi, siis nüüd on viimane võimalus end kurssi viia. 

Nimelt saab 9.juuli kella 17.00 veel lisada oma kandidatuur ülesse siit

Seejärel toimub 48 tundi puhas häälete andmine, mis paneb paika pingerea ja nii selguvad viis otse finaali pääsevat modellikandidaati. 

Buduaari esindajad ning modellindusega seotud isikutest koosnev žürii valivad välja oma lemmikud viis finalisti. Kõik finalistid, keda kutsume 15. juulil eelpildistamisel ja keda ootame 23. juulil Pärnusse lõppvõistlusele selguvad 11. juuliks 2016.

Kõik meie toredad lugejad on oodatud oma Buduaar Summer Modelo lemmiku poolt hääletama SIIT keda nad sooviksid Pärnu rannas tantsimas, pooserimas ja oma säravat olemist näitamas näha ning kelle poolt nad sooviksid publikuna lemmiku eest hääletada 23. juulil ööklubis Sunset. 

Üritus algab rannaalal kell 14.00 Aperol tantsuvooruga.

Võistlusvoorude parimaid valivad catwalki voorus Debenhams moekaubamaja, fotole poseerimisel Inglot kosmeetika. Modellide keha paneb sädelema Turbliss ja naha lõhnama Nina Ricci parfüümid. Juuste eest hoolitseb Tradehouse. Vaata auhinnafondi siit

   

Modellide staabiks saab rannas ööklubi Sunset terassi juures olema suve trendijoogi Aperol Spritz telk:

 

Rannarahva ja ööklubi Sunset külaliste tuju hoiavad üleval:

 

   

Jäätistega kostitab: