Riigi edukad ja helded kogunesid heategevuslikul õhtusöögil

Kolmapäeval, 28. oktoobril toimus Tallinna Lillepaviljonis heategevuslik galaõhtusöök, mille eesmärk oli koguda raha vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks.

Kolmapäeval, 28. oktoobril toimus Tallinna Lillepaviljonis heategevuslik galaõhtusöök, mille eesmärk oli koguda raha vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Kohale olid tulnud nii äri- kui poliitikaringkonna tuntud näod. 

Pilet õhtusöögile maksis €100 ning gala külaliste heldus ei piirdunud ainult piletiostuga- lisaks kulutasid nad heategevuslikul oksjonil 7600 eurot. 

Tallinn Hansa Rotary Klubi poolt 2014. aastal algatatud projekt Päikeselaager on suunatud vähekindlustatud perede laste toetamisele ja abistamisele, pakkudes puudust kogevate perede lastele võimalust osaleda tasuta nädalases suvelaagris Peipsi järve kaldal Remniku õppe- ja puhkekeskuses. Seni on Päikeselaagrit korraldatud kahel järjestikusel suvel ning laagris on osalenud kokku 350 last.

Heategevusliku õhtusöögiga, kus osales 200 inimest, sealhulgas Urve Palo, ärimees Roberto de Silvestri, Ivari Padar, Meelis Pai, Tiina Talumees, Marianne Mikko, Merle Randma ja palju teised Hansa Rotary Klubiga seotud inimesed ja nende sõbrad. Õhtu tipnes heategevusliku oksjoniga, kus teenitud tulu ‒ 7600 eurot ‒ kanti 2016. aasta suvel toimuva Päikeselaagri fondi. Ainuüksi selle summa eest saab juba järgmisel suvel laagrisse 63 last.

 

Igaüks saab anda oma täiendava panuse kandes toetuse Tallinn Hansa Rotary klubi kontole: EE972200221059664072,  märksõna PÄIKESELAAGER.

Oksjonit toetasid ehtekunstnikud Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Tõnis Malkov ning moekunstnikud Katrin Kuldma ja Diana Denissova kui ka jäätisebränd Magnum (Magnum Couture by Tiina Talumees kleitidega) ning maalikunstnik Anna Litvinova, kelle kohapeal maalitud töö müüdi enampakkumisel maha.

Vaata pilte allpool olevast galeriist!