ROOSIAIA KAUNEIMAD ÕIED: vaata värvikat seltskonnagaleriid!

Neljapäeval, 25. juulil toimus maaliliselt kaunil Kadrioru Pargi Roosimäel Fentimans naturaalsete karastusjookide suvine koosviibimine. Kohale kutsutud kaunitarid nautisid imelise ilmaga trendikaid mockteile ning jäädvustasid kogu ilu loominguliselt maalidele. Suveõhtut viis läbi üks ja ainus Ženja Fokin. 

Eesti suurimas avaliku rosaariumiga pargis toimus Fentimans naturaalsete karastusjookide suvine koosviibimine. Kadrioru Pargi Roosimäel kasvab 6100 roosi 32 sordist, millest enamik on lõhnavad ja õitsevad mitu korda aastas. Kokku kutsutud kaunitarid said proovida erinevaid suviseid jahutavaid mocktail‘e, mida on väga kerge ka kodus järele proovida. Inspireerituna roosiaia ilust pandi oma loovus proovile ja maaliti kaunid kunstiteosed Vein ja Pintsel juhendamisel. Kohal oli ka populaarne NYX Cosmetics oma ilunurgaga, kes tutvustas kuumemaid suve jumestustrende. Meeleolu hoidis üleval alati õitsev Ženja Fokin, puusad pani liikuma Marc F ja imeliste suupistete ning magusaga kostitasid Otto&Mesi ning Vahvlihaldjad.

Proovi sinagi kodus järele Fentimans suve popimat mocktail‘i Vaarikas & Münt. Selle alkoholivaba kokteili tegemiseks täida klaas ohtralt jääga. Lisa suhkrusiirup ja laimimahl, sega lusikaga. Lisa Fentimas Raspberry limonaad, sega õrnalt ning seejärel kaunista piparmündi varrega. Naudi! 

Vaata teisi mokteiliretsepte Fentimansi sotsiaalmeediast @fentimansestonia

Fentimans on maailma esimesi naturaalselt kääritatud limonaade ja toonikuid tootev bränd. Kõik Fentimansi tooted on gluteenivabad ja sobivad veganitele.