Galerii: särtsakas ja inspireeriv Kiili moeshow

Galerii: särtsakas ja inspireeriv Kiili moeshow

Möödunud laupäeval, 21. jaanuaril toimus Kiili spordihoones juba kümnendat korda särtsakas ja tantsuline Kiili Moeshow. Sel aastal oli moeshow teemaks “Saal nr 10”. Ürituselt on tuule tiibadesse saanud juba praegu noortemoe maailmas tuntud Taavi Turk ja Alina Tubli. 
 

Möödunud laupäeval, 21. jaanuaril toimus Kiili spordihoones juba kümnendat korda särtsakas ja tantsuline Kiili Moeshow. Sel aastal oli show teemaks “Saal nr 10”. Ürituselt on tuule tiibadesse saanud juba praegu noortemoe maailmas tuntud Taavi Turk ja Alina Tubli. 

Teema “Saal nr 10” sisuks oli filmi- ja televisioonimaailma glamuur ning sära ja sellest inspireerituna olid ka kõik konkursil osalevad disainerid oma kollektsioonid valmistanud. Tõlgendamis- ja mänguruumi jäi piisavalt, mistõttu demonstreeriti üritusel väga erinevat moeloomingut ning sündmus pakkus kõigile huvitavat meelelahutust.

Kiili Moeshow žüriisse kuulusid XL-Studios esindaja Evelyn Mikomägi, disainer Ülle Suurhans-Pohjanheimo, Kiili Moeshowl mitmeid kordi auhindadega pärjatud noor moelooja Taavi Turk, seltskonnaajakirjanik Mari-Leen Albers, I.L.U keti juhataja Lea Endrikson ning Andrus Roos, kes on Kiili Moeshow moeisa olnud juba aastaid.

Auhindu noppisid nii uued tegijad kui ka juba varasemalt teada-tuntud näod. Varem osalenute kategoorias sai esikoha Kristina Tooma “Lampara”, 2. koha pälvis Doris Kivisalu “Ab Intra”. 

Uute osalejate hulgas võidutses Birgit Kool ja tema “Pelleritus” ning teise koha vääriliseks osutus Mattis Meekleri “Vicious”. Joanna-Maria Tamm pälvis eripreemia hea idee eest. Parimaks modelliks valiti seekord Aurel Mustjatse.

Vaata ka ürituse galeriid! 

 

Buduaar.ee