TALLINNA GALERII! Buduaari Ladies Night Solarise Vapianos

Buduaari ja Vapiano menukas sõbrannadepidu Ladies Night sai Tallinnas aastaks vürtsika alguse.


Buduaari ja Vapiano menukas sõbrannadepidu Ladies Night sai Tallinnas aastaks vürtsika alguse.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. AVON esindajad aitasid valida huulepulgavärvi ja viisid läbi loosimise. LIVE-muusikaga astus üles Janet Vavilov. Õhtut juhtis Juhan Krull (Call Event).

Suures õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale kingikotid AVONilt, aastatellimused Buduaari ajakirjalt, kontserdikutse Eesti Kontserdilt ja Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga.

Elevust tekitasid R-kioski uued vürtsikad tervise-shot‘id! 100% naturaalsed shot‘id ei sisalda ühtki lisaainet ja neis on maksimaalselt mitmesuguseid toitaineid, vitamiine ja mineraale. Ideaalsed joogid, kui on vaja argipäevale pisut särtsu anda või külmal ajal külmetushaigustega võitlusse asuda. 

Vaata pilte!

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 15. veebruaril, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: [email protected]

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 16. veebruaril, siis broneeri laud juba täna! 
Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: [email protected]