TULE VÕIDA OMALE MODELLIKARJÄÄR ja palju-palju ilu ja luksust!

On igati loomulik, et Eesti suurima naislugejate arvuga meediaportaal Buduaar on korraldamas võistlusi, millest meie kaunid lugejad saavad oma ilu ja oskustega osa võtta. Üheks traditsiooniliseks võistluseks on juba seitsmendat suve toimuv suvemodelli valimine.

Kingime teile palju tähelepanu, luksuslikke auhindu ja peavõitjale sõidu Milanosse. Samuti magusa finaalipäeva, palju rõõmu ja uusi sõpru. Kinkige meile oma elurõõmu, ilu ja modellioskusi. Kaunid ja säravad naised, tehke end meile nähtavaks, et me saaksime teiega koos kogu järgneva aasta ägedaid üritusi ja glamuurseid pildistamisi ette võtta.

Uusi võluvaid ja andekaid modellihingega naisi aitab leida luksuslikku maitseelamust pakkuv jäätisebränd Coppa della Maga. Esimene jäätis, mis on nii tervislik kui ka maitsev! 100% looduslikud koostisained, looduslik magusaine stevia. Suhkrut ei ole lisatud!

Sel aastal valitakse kümne finaali kutsutud kauni naise seast peavõitja välja Pärnus 23. juulil toimuval finaalüritusel, mis algab juba päeval rannaalal ja saab oma uhke punkti ööklubis Sunset. Kallid kaunid naised, arvestage, et sellest saab üks väga tore, rõõmus ja eluks ajaks meeldejääv päev. Seega võtke osa ja tehke alamlehele oma osavõtu modellikonto.

Kõik finaali pääsenud sõidavad pühapäeval koju tagasi rikkaliku-luksusliku kingikotiga.

Kõik kümme finalisti leiavad oma kingikotist luksusliku Nina Ricci parfüümi: Nina Ricci L’Extase EDP Legère või Nina Ricci Nina EDT 50 ml. Igale finalistile on eestimaine kosmeetikafirma Turbliss kotti lisanud ka veidi puhast kulda. Tegemist on 100% loodusliku ehtsat kulda ja kuldseid pigmente sisaldava rabaveega, mis ühelt poolt hooldab nahka ja teiselt poolt lisab nahale ja juustele imelist kullasära. Teile, kaunid naised, on kotikesse pannud INGLOT oma maailmakuulsat dekoratiivkosmeetikat ja Debenhamsi moekaubamajast on kotti lisatud nii kinkekaardid kui ka küüntele ning kulmudele ja ripsmetele üht-teist kallihinnalist.

Modellikarjäärile saab hoogsa tuule tiibadesse peaauhinna “Coppa della Maga Summer Model 2016 tiitli võitja, kelle valib välja kõikide modellindusmaailma kuuluvate voorude põhjal Coppa della Maga žürii.

Tema on kõige säravam, sillerdavam ja kõige enam puhtust ja elurõõmu sisendav ning tema on kõige enam väärt nii tiitlit kui ka kaalukat auhinnafondi.

PEAAUHIND luksuslike Itaalia jäätiste Coppa della Maga poolt on unustamatu reis Euroopa moemekasse MILANOsse! Võitja on ka Buduaari ajakirja moekaadrite modell.

Finalistid saavad lisaks meenutamist väärt kogemusele ka muid tiitleid ja lisaauhindu. Näiteks catwalk‘i vooru parima valib välja moekaubamaja Debenhams, kes kingib võitjale 100 € väärtuses kinkekaardi.

Fotomodelli vooru parima valib välja äsja Tallinnas oma esinduse avanud INGLOT kosmeetikabränd. INGLOT Cosmetics on asutatud 1983. aastal ja tänaseks on INGLOT üks juhtivamaid dekoratiivkosmeetika tootjaid oma üle 500 esinduskauplusega maailmas. INGLOTi kaubamärk ei jäta vahele ühtegi suurt üritust ilumaailma valdkonnas ja teeb pidevalt koostööd maailma tuntuimate meigikunstnikega uute värvide ja tekstuuride loomiseks. Nii on ka meie suvemodellide meigikunstnikud just INGLOTi tiimist. 

“Coppa della Maga Summer Model 2016” modellilehele pääsed SIIT.

Võta ise osa, soovita sõbrannale või anna oma lemmikule poolthääl, et ta finaali pääseks. 24 tunni jooksul saab samale modellile anda poolthäält vaid ühe korra. “Coppa della Maga Summer Model 2016” finalistid selguvad 11. juuliks 2016. Viis finalisti valitakse veebihääletusel ja viis finalisti valib suvemodelli žürii.

2015 Summer Model finaali päev:

2014 Summer Modeli finaalipäev: