UNIVERSAL MUSIC BALTICS tähistas 10.sünnipäeva

1 kommentaar
UNIVERSAL MUSIC BALTICS tähistas 10.sünnipäeva

Kolmapäeval, 10.10 tähistas Universal Music Baltics suurejooneliselt oma 10. tegutsemisaastat kohalikul muusikaturul. Pidu oli sel aastal grandioossem, kui kunagi varem ja toimus põnevas Volta Loftide galeriis. Üheks õhtuks püstitati eriline peosaal koos lava, korraliku muusikalise programmi ning põneva baari- ja toidualaga.

Sünnipäevapeol astusid üles Jüri Pootsmann ja Elina Born, kelle ühislaul ”Jagatud saladus” oli lõppenud suve mängituim kodumaine singel kohalikes raadiotes. Publikut üllatas andekas Maian, kes astus esmakordselt üles eestikeelse singliga – lugu ”Sinise leegiga” sündis Universal Music Balticsi juuni alguses korraldatud laulukirjutaje laagrist, koostöös Rafael Elivuo, Tom Olaf Urbi ja Kaspar Kallustega.

Lavalt ei puudunud ka Universal Musicu värskeim superstaar Uudo Sepp, kes lisaks oma praegustele singlitele esitas täiesti uue loo ”Lendame koos” oma varsti ilmuvalt debüütalbumilt. Õhtu lõpetas superkontserdiga legendaarne Röövel Ööbik.

Universal Music Baltics kuulub maailma suurima plaadifirma Universal Music Group alla, vastutades Baltikumi regioonis Universaliga lepingu sõlminud artistide muusika levitamise, litsenseerimise, turunduse, füüsilise- ja digitaalse müügi eest. Viimase kümnende edukaimad füüsilise müügi artiklid kohalikul turul on olnud Queen, Metallica, Rammstein, ABBA, Andrea Bocelli, kelle plaate on Universal müünud kümnetes tuhandetes.

Vaata, kes olid peol kohal, allpool olevast galeriist: