USU VÕI MITTE: Teatris andis Eesti 100 puhul LIVE kontserdi legendaarne MERLYN UUSKÜLA!

USU VÕI MITTE: Teatris andis Eesti 100 puhul LIVE kontserdi legendaarne MERLYN UUSKÜLA!

Hiljuti taas rohkem tähelepanu all olev Merlyn Uusküla tähistas Eesti 100. sünnipäeva klubis Teater. Seda laupäeval, 24.02 ja koos kõigi oma fännide ja sõpradega, sest õhtu kulmineerus just Merlyn Uusküla LIVE‘iga! Klubikülastajaid oli sel õhtul kohale sõitnud ka kaugemalt Eesti otsast, et oma ammust lemmikut LIVE‘is kuulata. Saal täitus EV100 pidustusteks särasilmsete kaunitaride ja patrioodist härradega, kes tõeliselt ülendava peohõngu tõid. Ka aksessuaarid olid sel õhtul tavapärasest erinevad, kellel sinimustvalged, kellel nostalgiline 100-KROONINE rinda pistetud.

Pole õigemat aega nautida pealavalt artisti, kes on meie südametesse möödunud aastakümnetel nii palju rõõmu toonud. Ka seda võib nimetada põhjuseks, miks vast selle öö kõige populaarseimaks sihtkohaks just klubi Teater valiti. Külalisi tervitasid imekaunid klubi Teater diivad, kes sel õhtul samuti iga kostüümi ja aksessuaariga Eesti 100. sünnipäeva tähistasid. DJ-puldis küttis rahva kuumaks HIT FM‘is rahva südameid vallutav Mark Kitajev ja lõbus sünnipäevapidu kestis varahommikuni.

Juba täna, 2.03 saab klubis Teater nautida rahvusvaheliselt tuntud Eesti tegijaid aga hoopis teisest vallast. Pealaval astuvad täna rahva ette Eesti parimad house-muusika DJ’d Marc F & Artur F. Lisaks saab täna nautida ka DJ Petersoni loomingut. Kahe õhtu jooksul saab klubis Teater sel nädalavahetusel nautida kokku kuue DJ muusikavalikut!