VALLATU PEOGALERII! Napid kostüümid & ülemeelikused: Vaata, kes käis Lõbusa Vanaema suvepeol!

1 kommentaar
VALLATU PEOGALERII! Napid kostüümid & ülemeelikused: Vaata, kes käis Lõbusa Vanaema suvepeol!

On ammu teada, et Tallinnas pesitseb Vanaema, kes enda energia & ülemeelikute mõtetega nii mõnelegi noorele silmad ette teeb. Kord kuus ootab see särtsakas Vanaema kõiki endale külla, et pidutseda nii, nagu ei kunagi varem. Säärane suviselt lõbus pidu tervitas külalisi ka möödunud reedel, 14.07, kui koostöös Metaxa imekaunite neidudega Vanaema enda lapsukesi Klubis Teater hea ja paremaga kostitas! Piilu ka Babulja Special “Дача” galeriid ja vaata, kes kohal käisid!

Just nii, seekord oli Babulja külalisi ootamas enda suvemajakeses, kus ööd on valged ja kuu on päike..Koos Metaxaga viidi külalised lõbusale peoseiklusele, kus Babulja siresäärsed tütrekesed meeleolu säravate shownumbritega ülal hoidsid ja kõik tantsuplatsile meelitasid. Nii kestis meeletu pidu kõvasti kauem, kui ööpimedus ja varastel hommikutundidel lahkuti peolt naeratus näol ja puusad endiselt heast muusikast nõksumas..

Vähemalt sama kuum tõotab klubis Teater tulla ka see nädalavahetus, sest juba reedel, 21.07 kattub Klubi Teater valge peolooriga.. Dom Party esitleb: WHITE PARTY ootab kõiki külla valges riietuses ja on seeläbi teejuhiks säravvalgele unustamatule ööle! Riietu ka Sina valgesse ja saa osa Eesti suurimast
VALGEST PEOST! Rohkem infot peo kohta leiad SIIT.