VIDEOPILDIS PILGUHEIT 2017. aasta säravatele suvemodellidele

Buduaari suvemodelli valimine on uute säravate modellihingega naiste otsing, mis toimus käesoleval aastal juba kaheksandat suve järjest. Modelliotsingu teeme avalikuks tavaliselt jaanipäeva paiku veebi alamlehel, kuhu saavad julged, ilusad ja säravad tüdrukud, kes soovivad edaspidiselt modellindusega seotud projektides kaasa lüüa, oma kandidatuuri lisada. 

Suve lõpupoole on aset leidnud finaalüritus, kuhu pääsevad viis veebi teel edasi hääletetut ja viis neidu, kes on žüriile kõige enam silma paistnud. Sel aastal toimus finaalüritus 11. augustil Pärnu rannaalal ja õhtul ööklubis Sunset. Kõik need kaheksa aastat on meie kümme Eesti säravamat naist finaalpäevaks publiku rõõmuks kaasa toonud ka sooja rannailma ja taevas särava kuuma päikese. 

Enne finaalüritust kohtusime finalistidega Tallinnas, et tutvuda ja pildistada üles nende esimene modellitöö, milleks olid meeleolureklaamid aperitiivveinile Lillet ja naiselikule linnarattale Rademari rattavalikust. 

Finaalüritus koosnes neljast voorust, mis eeldasid erinevaid modellioskusi. 

Vaata videopildist, kes olid eri voorudes võidukad ja kes sõitis koju peaauhinnaga. 

Rõõm oli taas nii armsate, toredate, säravate ja kaunite naistega “Lillet Buduaar Summer Model 2017”  finaalpäeva läbi viia. 

Täname 2017. aasta suvemodelli projekti õnnestumise eest toetajaid: 

Buduaar