WONDERLAND: Alice, Kübarsepp, Bacardi nahkhiired jt pidutsesid Teatris!

WONDERLAND: Alice, Kübarsepp, Bacardi nahkhiired jt pidutsesid Teatris!

Külastades ööklubi Teater, pole üllatav, et sinu kõrval pidutsevad ühel õhtul kaunid tantsudiivad, teisel õhtul jagad tantsupõrandat Dollhouse’ist põgenenud nukkudega või näitavad pimedas öös suunda stjuardessid.

Möödunud laupäeval, 29.07 võisid Teatri külastajad end leida aga tõelisest Wonderland’ist! Teatri välisuks muutus südaööl lukuauguks, millest sisenedes leidsid külalised end Bacardi Wonderlandilt, seda loomulikult kõigi enda lemmiktegelaskujude seltsis.

Valge küülik jookseb mööda ja pomiseb “Oi heldeke, oi heldeke, ma jään hiljaks!” ja võtab vestitaskust kella, et vaadata, mis see näitab. Alice on segaduses, sest see ei tundugi talle nii väga imelik. See näib kuidagi loomulik. Aga ta aimab, et teoksil on midagi hoopis iseäralikku. Ta jookseb valgele loomale uudishimulikult järele, pressib end küülikuauku – ja satub vupsti alla Imedemaale… just nii möödus laupäeva hilisõhtu ja täpselt südaööl vupsasidki klubisse Teater järjest kõik imedemaa tegelased… Peol olid kohal Alice, Kübarsepp, Kuningas ja loomulikult lendasid peo kohal agaralt ka Bacardi nahkhiired, kes nägid välja äärmiselt graatsilised ja pakkusid klubikülastajatele imedemaa koskedest kogutud imejooki.

Ajataju oli pimedas öös kadunud nagu tina tuhka ja ka päiksetõusust ei lastud end häirida! Bacardi Wonderland avab uksed vaid kord kuus ja seega ootab kõiki endale külla taas augustikuu viimasel laupäeval!