50 Cent: mul oleks rohkem raha vaja

34 kommentaari
50 Cent: mul oleks rohkem raha vaja

50 Cent arvab, et üle 400 miljoni dollarine varandus on liiga väike, kirjutab ajakiri Interview. Räppar 50 Cent räägib, kuidas ta arvas kunagi, et raha lahendab kõik tema probleemid. Nüüd ta nii enam ei arva, sest ta püüdleb alati paremuse poole. “400 miljonit? Ma pole päris kindel kui palju mul raha on, aga see kõlab päris hästi. Arvan tegelikult, et sellest ei piisa. Ma võrdlesin varem oma edu rahas, sest mul ei olnud midagi ja kui sul ei ole midagi, siis sa arvad, et raha lahendab kõik su probleemid. Kui sa aga saad raha, siis näed, et sul on uued probleemid,” räägib räppar elutarkusi sellest, kuidas raha ei saa kunagi liiga palju olla.     

50 Cent arvab, et üle 400 miljoni dollarine varandus on liiga väike, kirjutab ajakiri Interview.

Räppar 50 Cent räägib, kuidas ta arvas kunagi, et raha lahendab kõik tema probleemid. Nüüd ta enam nii ei arva, sest ta püüdleb alati paremuse poole. “400 miljonit? Ma pole päris kindel, kui palju mul raha on, aga see kõlab päris hästi. Arvan tegelikult, et sellest ei piisa. Ma võrdlesin varem oma edu rahas, sest mul ei olnud midagi. Ja kui sul ei ole midagi, siis sa arvad, et raha lahendab kõik su probleemid. Kui sa aga saad raha, siis näed, et sul on uued probleemid,” räägib räppar elutarkusi sellest, kuidas raha ei saa kunagi liiga palju olla. 

Kuigi 50 Cent’il, kodanikunimega Curtis Jackson, on hinge taga megasuur varandus, reisib ta siiski ökonoomselt. “Ma ei tee sellest suurt numbrit, kui pean turistiklassis lendama. Kui lennuki esiosa on välja müüdud, siis sa istud taha. Mõned inimesed on sellised, et kui äriklass on välja müüdud, siis nad ei saagi lennata. Nende arvates on see piinlik, kui nad äriklassis ei lenda,” räägib Curtis ning lisab, et äriklass sinust staari ei tee.

Buduaar.ee