Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Uudised

TAAVI LIBE VÄISAS EFTA galat ilma abikaasata

KUUM TAAVI LIBE VÄISAS EFTA galat ilma abikaasata

Eilsel Eesti filmi-ja teleauhindade galal oli Taavi Libe nomineeritud parima reporteri kategoorias ning tema saade “Märgatud Eestis” pälvis nominatsiooni parima päevakajasaate kategoorias. Taavi sõnul on ta seni hoidnud küllaltki madalat profiili ja galale kohale tulemine nõudis Taavilt palju eneseületust.

NIPINURK: KUIDAS saada üle südamevalust?

MURTUD SÜDA NIPINURK: KUIDAS saada üle südamevalust?

Võib olla on raske selgelt näha, millal on su süda ohus, kuid on üks punkt, mille endine munk Jay Shetty raamatus „Mõtle nagu munk“ selgeks teeb: on vahe, kas olla tänulik selle eest, mis sul on, või leppida vähemaga, kui oled väärt. Kui kuulame endiselt oma lapsemeelt, tunneme tõmmet inimeste poole, kes ei ole meie jaoks head, kuid kes tekitavad hetkeks parema enesetunde. Ära mässi oma enesehinnangut kellegi teise ümber. Keegi ei vääri verbaalset, emotsionaalset ega füüsilist väärkohtlemist. Parem on olla üksi. Samuti ei tohi sa lasta kuritahtlikul, manipuleerival või toksilisel suhtel muutuda sõpruseks.

VIDEO! ''POISSMEESTE PEO'' Kevini vägijoogi lembus läheb üle piiri ja ta eemaldatakse võtteplatsilt

KUUM VIDEO! ''POISSMEESTE PEO'' Kevini vägijoogi lembus läheb üle piiri ja ta eemaldatakse võtteplatsilt

Uues TV3 kohtingusaates „Poissmeeste pidu“ otsivad neli noormeest just seda õiget veetlevat kaaslast, kellega suhet luua. Teleekraanile jõuab saade alles septembri lõpus, kuid hetkel saab seda juba vaadata veebikeskkonnas GO3. Kolmas osa toob kaamera ette palju seda, mille pärast võib nii mõnigi saatevaataja tunda piinlikkust. Kevin unustab suisa selle, et kaamerad terve aeg filmivad ja läheb napsitamisega pehmelt öeldes üle piiri.

ELERYN TIIT LAULAB sügise alanuks romantilise looga “Kõikjal kõiges”

SINGEL ELERYN TIIT LAULAB sügise alanuks romantilise looga “Kõikjal kõiges”

Eleryn Tiit andis välja sügisese loo – videosingli ”Kõikjal Kõiges”. Laul räägib ei millestki muust kui armastusest ning on uusversioon Donna Lewise 96. aasta hitist “I Love You Always Forever”. Sõnad on kahasse Eleryn Tiidu ja Maian Kärmase poolt, oma panuse andis lisaks Soome produtsent Aleksi Liski. Video autoriks on Hindrek “Masa” Maasik.

NIPINURK: MANDALA TANTS: maagiline viis saada ühendust oma naiselikkusega

HUVITAV NIPINURK: MANDALA TANTS: maagiline viis saada ühendust oma naiselikkusega

Terapeut Merliis Sulg on viimased 8 aastat tegelenud naiselikkusega – korraldanud naiste väe kursusi ja mandala tantsu trenne. Ta sõnab, et mandala tants aitab naistel taasleida ühenduse oma naiselikkusega ning lisaks enda vormis hoidmisele, värskendab see ka emotsionaalselt. Mandala tants on maagiline viis oma naiseliku ja sügavama poolega ühendust saada. Tantsu kaudu tekib justkui sügava rahu seisund ja meel jääb vaikseks. Juba mõne korra mandala tantsuga on naised avastanud, et nende keha muutub palju voolavamaks ja graatsilisemaks, nii mõnigi tantsijanna on vabanenud seljavaludest või pingetest.

ELU KULDREEGLID: Kristina Šmigun-Vähi

INSPIREERIV ELU KULDREEGLID: Kristina Šmigun-Vähi

Kahekordne olümpiavõitja, endine maailmameister murdmaasuusatamises ja XIV Riigikogu liige Kristina Šmigun-Vähi sõnab, et tippsport on õpetanud talle sihikindlust ja järjepidevust. Uurisime tegusalt naiselt, millised põhimõtted tema jaoks veel elus olulised on.