Benicio Del Toro: kaotasin süütuse 13-aastaselt

Benicio Del Toro: kaotasin süütuse 13-aastaselt

Näitleja Benicio Del Toro tunnistab Playboyle, et kaotas oma süütuse 13-aastaselt. Oscari võitja ja alati pahapoissi mänginud näitleja Benicio Del Toro tunnistab, et talle hakkasid tüdrukud meeldima juba enne lasteaeda minekut. “Mäletan, et mulle hakkasid tüdrukud meeldima juba enne lasteaeda minekut Puerto Ricos. Olin siis 3-4 aastane. 13-aastaselt kaotasin oma süütuse ning kogu see kogemus oli äärmiselt närviline. See juhtus ühe tüdruku majas, keda tundsin väga vähe. Ta oli natukene vanem ja oli seda juba varem ka teinud… . See kõik ei olnud just kõige loomulikum, aga see-eest hea. Olin seda hetke kaua oodanud” räägib 42-aastane näitleja.       

Näitleja Benicio Del Toro tunnistab Playboyle, et kaotas oma süütuse 13-aastaselt.

Oscari võitja ja alati pahapoissi mänginud näitleja Benicio Del Toro tunnistab, et talle hakkasid tüdrukud meeldima juba enne lasteaeda minekut. “Mäletan, et mulle hakkasid tüdrukud meeldima juba enne lasteaeda minekut Puerto Ricos. Olin siis 3-4 aastane. 13-aastaselt kaotasin oma süütuse ning kogu see kogemus oli äärmiselt närviline. See juhtus ühe tüdruku majas, keda tundsin väga vähe. Ta oli natukene vanem ja oli seda juba varem ka teinud… . See kõik ei olnud just kõige loomulikum, aga see-eest hea. Olin seda hetke kaua oodanud” räägib 42-aastane näitleja. 

Benicio mängis koos Halle Berryga 2007.aastal filmis “Things we lost in the fire” ning tunnistab, et armustseeni filmimine oli tema jaoks raske. “Ta oli nii karakteris sees ning seda pidi austama. Arvan, et ta naljatas, et võtteplatsil oli lõbus. Ma võibolla tahtsin olukorda leevendada ning hakkasin lihtsalt lolli mängima ja nalja viskama, et sellest pingest üle saada,” räägib näitleja närvilise stseeni filmimisest.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja