Benicio Del Toro on justkui üksik hunt

Benicio Del Toro on justkui üksik hunt

Benicio Del Toro on justkui üksik hunt, kellele meeldib omaette olla ning kes ei suuda oma suhteid hoida ja järge pidada, kirjutab USA Playboy. Näitleja Benicio Del Toro, kes on mänginud sellistes filmides nagu “Smoking Aces” ja “Snatch”, räägib, et ta ei suuda kunagi oma suhteid hoida, sest tal on liiga palju omi asju ajada. “Mulle meeldib palju aega endaga veeta. Lugeda või lihtsalt olla omas maailmas. Naised tavaliselt ei mõista seda ning ma saan nendest ka aru. Aga olen viimastel aastatel õppinud end jagama ning tänu sellele on asjad palju vähem keerulised,” räägib 42aastane näitleja, kes on suhtes olnud paljude Hollywoodi kaunitaridega.     

Benicio Del Toro on justkui üksik hunt, kellele meeldib omaette olla ning kes ei suuda oma suhteid hoida ja järge pidada, kirjutab USA Playboy.

Näitleja Benicio Del Toro, kes on mänginud sellistes filmides nagu “Smoking Aces” ja “Snatch”, räägib, et ta ei suuda kunagi oma suhteid hoida, sest tal on liiga palju omi asju ajada. “Mulle meeldib palju aega endaga veeta. Lugeda või lihtsalt olla omas maailmas. Naised tavaliselt ei mõista seda ning ma saan nendest ka aru. Aga olen viimastel aastatel õppinud end jagama ning tänu sellele on asjad palju vähem keerulised,” räägib 42aastane näitleja, kes on suhtes olnud paljude Hollywoodi kaunitaridega. 

Buduaar.ee