Beyonce viskab pillid mõneks ajaks kotti!

39 kommentaari
Beyonce viskab pillid mõneks ajaks kotti!

Beyonce tahab võtta poole aasta pikkuse puhkuse, et oma patareisid laadida, kirjutab showbizspy. Lauljatar Beyonce, kes on abielus hip-hop moguli Jay-Z’ga, mõtleb poole aasta pikkusele puhkusele, et perega rohkem aega veeta. “On kindlasti aeg puhkuse jaoks, et oma patareisid laadida. Tahaksin kuus kuud puhata ning mitte stuudios käia. Ma lihtsalt vajan aega, et elada ning inspiratsiooni saada,” räägib mahedahäälne lauljatar, kes on tõeline töönarkomaan ning puhkuse võtmine on talle alati väga raske.      

Beyonce tahab võtta poole aasta pikkuse puhkuse, et oma patareisid laadida, kirjutab showbizspy.

Lauljatar Beyonce, kes on abielus hip-hop moguli Jay-Z’ga, mõtleb poole aasta pikkusele puhkusele, et perega rohkem aega veeta. “On kindlasti aeg puhkuse jaoks, et oma patareisid laadida. Tahaksin kuus kuud puhata ning mitte stuudios käia. Ma lihtsalt vajan aega, et elada ning inspiratsiooni saada,” räägib mahedahäälne lauljatar, kes on tõeline töönarkomaan ning puhkuse võtmine on talle alati väga raske.

“Ma kavatsen igasuguseid asju teha. Tahan käia restoranides, õppida, käia kinos ja näha mõnda Broadway show‘d. Tahan aega veeta ka oma õepoja Danieliga. Ta on nii tark ja vapustav laps. Hellitan teda palju,” jutustab Beyonce oma puhkuseplaanidest.

Buduaar.ee