Brad purjus ja Angelina vihast roheline. Mis on unelmatepaariga juhtunud?

45 kommentaari
Brad purjus ja Angelina vihast roheline. Mis on unelmatepaariga juhtunud?

 Angelina lihtsalt enam ei suutnud end vaos hoida, kui tema abikaasa Brad Pitt ilmus koju täis nagu tinavile, kirjutab National Enquirer. Kuut last kasvatava näitlejatepaari Angelina Jolie ja Brad Pitt`i unelmateabiellu on tekkinud tõsiselt suured mõrad. Viimane suurem tüli oli paaril 16. detsembril, kui Brad otsustas sõpradega paariks tunniks linna peale lõbutsema minna. Kui aga mees mitmeid tunde hiljem ilmselgelt mitteadekvaatses olukorras uksele ilmus, ütlesid Angelina närvid üles.   

Angelina lihtsalt enam ei suutnud end vaos hoida, kui tema abikaasa Brad Pitt ilmus koju täis nagu tinavile, kirjutab National Enquirer.

Kuut last kasvatava näitlejatepaari Angelina Jolie ja Brad Pitt´i unelmateabiellu on tekkinud tõsiselt suured mõrad. Viimane suurem tüli oli paaril 16. detsembril, kui Brad otsustas sõpradega paariks tunniks linna peale lõbutsema minna. Kui aga mees mitmeid tunde hiljem ilmselgelt mitte- adekvaatses olukorras uksele ilmus, ütlesid Angelina närvid üles. Ta oli karjunud Bradi peale: “Kuidas sa julged niimoodi teha? Sa vandusid, et ei joo end täis. Millist eeskuju sa küll lastele näitad?” Ja siis ta käsutanud mehe majast välja. Nii  räägib peretuttav. Nagu naine käskis, nii mees ka tegi. Brad hüppas oma motika selga, sõitis randa ja tuli alles mitme tunni pärast tagasi. Hommikuks oli Angelina talle juba andestanud. 

Suureks tüliks oli põhjust küll, sest just alles kuu alguses käis Brad George Clooney’ga Mehhikos pidutsemas ning sellest oli Angelinale halb maik suhu jäänud.

Ilmselgelt käib kuue lapse kasvatamine neile kahele üle jõu…

 

Buduaar.ee