Reklaam sulgub sekundi pärast

Britney Spears peksis oma peikat näkku!

Britney Spears peksis oma agendist poissõpra näkku, kirjutab X17online.

Pop-lauljatar Britney Spears ja tema poiss-sõber Jason Trawick läksid eelmisel teisipäeval jubedalt tülli ning Britney lasi käed käiku. "Britney lõi Jasonit näkku viis või kuus korda.

Britney Spears peksis oma agendist poiss-sõpra näkku, kirjutab X17online.

Pop-lauljatar Britney Spears ja tema poiss-sõber Jason Trawick läksid eelmisel teisipäeval jubedalt tülli ning Britney lasi käed käiku. "Britney lõi Jasonit näkku viis või kuus korda. Ta tundus tõsiselt vihane olevat. Tundus, nagu valaks oma aastatepikkust vimma Jasoni peale maha, kui ta teda lõi. Ei paistnud, et see viha oleks tekkinud ühest intsidendist. Tundus, nagu ta vihkaks teda," räägib pealtnägija. Kõmupiltnike sõnul oli Britney päeva alguses väga heas tujus, aga kui ta Jasoniga kohtus, siis ilmselgelt ärritas miski teda nii palju, et ta tugevaid kõrvakiile jagama hakkas.
Vaata pilte tülist SIIT 

Britney ja Jason on lahku-kokku olnud juba mõnda aega. Hiljuti paljastas ajakirjandus, et Britney on täielik kontrollifriik ning loeb kõiki Jasoni e-maile, sõnumeid ning tagatipuks keelas mehel naistega suhelda.

Buduaar.ee