Britney Spearsi puhkus

39 kommentaari
Britney Spearsi puhkus

Kui meie käime puhkamas teises linnas või lausa teises riigis, siis Britney Spears käib regulaarselt puhkamas hotellis, mis asub kõigest mõne minuti kaugusel tema kodust, kirjutab showbizspy.  Lauljatar Britney Spears pani Los Angelese Mondrian Hotelli personali imestama, sest ta on selle hotelli külaliseks mitmel päeval igal kuul, kuigi tema enda maja asub kõigest paari minuti kaugusel hotellist.  

Kui meie käime puhkamas teises linnas või lausa teises riigis, siis Britney Spears käib regulaarselt puhkamas hotellis, mis asub kõigest mõne minuti kaugusel tema kodust, kirjutab showbizspy. 

Lauljatar Britney Spears pani Los Angelese Mondrian Hotelli personali imestama, sest ta on selle hotelli külaliseks igal kuul, kuigi tema enda maja asub kõigest paari minuti kaugusel hotellist. Spears käib regulaarselt hotellis koos lastega ning kasutab sealseid lapsehoidmisvõimalusi ja jõusaali. “Tal ei ole otsest põhjust siin olla. Eelmisel korral jooksutas ta personali, sest nii tema kui ka tema lapsed olid grippi jäänud ning tal ei olnud selle jaoks rohtusid,” räägib allikas ja lisab, et Spears kasutab ka kõiki muid hotelli luksusi. “Ta kasutab jõusaali, toateenindust ja lapsehoidmisteenust,” räägib allikas

Buduaar.ee