Christina Aguilera comeback! KUULA UUT LUGU!

Christina Aguilera comeback! KUULA UUT LUGU!

Christina Aguliera tuleb varsti lagedale uue albumiga Bionic, kirjutab Showbizspy. Lauljanna Christina Aguilera teatas, et laseb varsti välja uue albumi “Bionic”. See on lauljanna esimene stuudioalbum pärast 2006. aastal ilmunud albumit “Back to Basics”. Christina töötas selle albumi kallal koos selliste muusikamaailma suurkujudega nagu Le Tigre, Ladytron, Linda Perry, Tricky Stewart jt. “Töötamine koos nii andekate artistide ja produtsentidega, keda ma imetlen, oli lihtsalt suurepärane kogemus. Nad lisasid nii palju unikaalseid kihte Bionic’ule,” jutustab Christina uuest albumist.

Christina Aguliera tuleb varsti lagedale uue albumiga Bionic, kirjutab Showbizspy.

Lauljanna Christina Aguilera teatas, et laseb varsti välja uue albumi “Bionic”. See on lauljanna esimene stuudioalbum pärast 2006. aastal ilmunud albumit “Back to Basics”. Christina töötas selle albumi kallal koos selliste muusikamaailma suurkujudega nagu Le Tigre, Ladytron, Linda Perry, Tricky Stewart jt. “Töötamine koos nii andekate artistide ja produtsentidega, keda ma imetlen, oli lihtsalt suurepärane kogemus. Nad lisasid nii palju unikaalseid kihte Bionic’ule,” jutustab Christina uuest albumist.

“Ma sain uurida ja luua värsket sensuaalset tunnet, kasutades nii elektroonilisi kui ka orgaanilisi elemente. Ma olen nii põnevil oma fännide pärast, kes varsti seda muusikat kuulata saavad. See on midagi sellist, mida te ei oskaks isegi oodata,” sõnab Aguliera.

Kuula Christina Aguilera uut lugu “Not Myself Tonight” allpool!

Buduaar.ee