Cindy Crawford väljapressija küüsis!

Cindy Crawford väljapressija küüsis!

Cindy Crawford vaevleb väljapressija küüsis, kirjutab Theblemish. Saksa päritolu meesmodell Kayalar üritab endiselt supermodellilt Cindy Crawfordilt 100 000 dollarit välja pressida. Väidetavalt on mehe valduses kõmulised fotod Crawfordi 7aastasest tütrest Kaiast, kes on paljastavate riietega tooli külge kinni seotud. 
   

Cindy Crawford vaevleb väljapressija küüsis, kirjutab Theblemish.

Saksa päritolu meesmodell Kayalar üritab endiselt supermodellilt Cindy Crawfordilt 100 000 dollarit välja pressida. Väidetavalt on mehe valduses kõmulised fotod Crawfordi 7aastasest tütrest Kaiast, kes on paljastavate riietega tooli külge kinni seotud. Loomulikult helistas supermodell kohe politseisse ning väljapressija saadi kätte ja toimetati riigist välja. Sellega aga õudused ei lõppenud. Mõne aja pärast võttis Kayalar uuesti ühendust ning ähvardas, et kui raha Saksa päritolu pangakontole üle ei kanta, siis ta müüb need pildid tabloididele maha. FBI üritab praegu meest leida ning sellele õudusele punkti panna. 

Kayalar oli Crawfordide endise lapsehoidja peigmees ning väidetavalt varastas ta need fotod oma tüdruksõbralt. Lapsehoidja aga väidab, et pildid tehti politsei ja päti mängu käigus.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja