Clive Oweni armastus esimesest silmapilgust

Clive Oweni armastus esimesest silmapilgust

Clive Owen on tõeline mees ning suurepärane näitleja. Näitlejakarjäär pole mehe jaoks kõige tähtsam. Clive’i ellu toob sära tema elu armastus- Sarah-Jane. Näitleja ja südametemurdja Clive Oweni ja tema abikaasa Sarah-Jane Fentoni kohtumine oli justkui unenäost. Nad mõlemad olid näidendi “Romeo ja Julia” osatäitjad.  

Clive Owen on tõeline mees ning suurepärane näitleja. Näitlejakarjäär pole mehe jaoks kõige tähtsam. Clive’i ellu toob sära tema elu armastus- Sarah-Jane.

Näitleja ja südametemurdja Clive Oweni ja tema abikaasa Sarah-Jane Fentoni kohtumine oli justkui unenäost. Nad mõlemad olid näidendi “Romeo ja Julia” osatäitjad.

“Ma armusin temasse kohe, kui ta uksest sisse astus. Ta jäi proovi hiljaks. Tal olid prillid ning ühes käes hunnik vanu raamatuid. Temas kohe oli midagi erilist,” räägib Clive oma elu armastusest. 

Sarah-Jane lõpetas oma näitlejakarjääri mitte kaua enne seda, kui paaril sündis esimene laps. Praegu õpib naine terapeudiks. 

“Siin pole mingit kahetsust. Ta naljatab selle üle, milline töö näitlemine tegelikult on ning tal on hea meel, et tema seda enam tegema ei pea,” muheleb mees.

 

Mirjam Simmer,
Buduaar.ee toimetaja