Colin Farrell kardab hullupööra…

23 kommentaari
Colin Farrell kardab hullupööra…

Colin Farrelli suurim hirm on… vesi, vahendab Showbizspy! Iiri näitleja ja Hollywoodi pahapoiss Colin Farrelli suurim hirm on vesi. Mees ei ole ujumises just kõige kõvem käpp ning vihkab isegi vanniskäimist. “Ma ei käi kunagi vannis. Ma tegelikult oskan ujuda, aga ma pole selles just kõige parem. Kõik muidugi oleneb sellest, kui lähedal ma kaldale olen,” muheleb mees, kes on oma perekonnas ainuke, kel veehirm on.

Colin Farrelli suurim hirm on… vesi, vahendab Showbizspy!

Iiri näitleja ja Hollywoodi pahapoiss Colin Farrelli suurim hirm on vesi. Mees ei ole ujumises just kõige kõvem käpp ning vihkab isegi vanniskäimist. “Ma ei käi kunagi vannis. Ma tegelikult oskan ujuda, aga ma pole selles just kõige parem. Kõik muidugi oleneb sellest, kui lähedal ma kaldale olen,” muheleb mees, kes on oma perekonnas ainuke, kel veehirm on. “Kõik mu peres on head ujujad. Mu vennad ja kaks õde on suurepärased ujujad. Ma pole aga kunagi suutnud ujuda,” sõnab mees.

Irooniana mängib Farrell oma uues filmis “Ondine” kalameest, kes peab mäsleva vee sees sumama.

Colin Farrellil on praeguse tüdruksõbra Alicja Bachledaga 8kuune poeg Henry ning eelmise tüdrukssõbra Kim Bordenvae’iga kuueaastane poeg James.

Buduaar.ee