Dakota Fanning: suudlus Kristen Stewartiga oli kirglik!

27 kommentaari
Dakota Fanning: suudlus Kristen Stewartiga oli kirglik!

Dakota Fanning räägib, et nad said Kristen Stewart’iga väga lähedasteks ning nende suudlus filmis “The Runways” oli üdini kirglik, kirjutab Showbizspy. Filmi “Maailmade sõda” nooruke staar Dakota Fanning ja “Videvik” filmidest tuntuks saanud Kristen Stewart mängivad koos tõsielul põhinevas filmis “The Runways”.  

Dakota Fanning räägib, et nad said Kristen Stewart’iga väga lähedasteks ning nende suudlus filmis “The Runways” oli üdini kirglik, kirjutab Showbizspy.

Filmi “Maailmade sõda” nooruke staar Dakota Fanning ja “Videvik” filmidest tuntuks saanud Kristen Stewart mängivad koos tõsielul põhinevas filmis “The Runways”.
“Mulle meeldis teha seda filmi, sest see põhines tõsielulistel faktidel, mitte mingil väljamõeldisel, kus 15-aastane läheb metsikuks,” räägib Dakota, kes mängib Cherie Currie’t – 70-ndate rokibändi The Runways solisti. “See on tõsieluline lugu neiu arengust heast Vallye tüdrukust pahaks rock ‘n’ rolli printsessiks.”

Mis aga puutub kuuma suudlusestseeni Kristen Stewartiga? “See oli kirglik. Nad lihtsalt olid nii lähedased kui üldse võimalik on,” muheleb Dakota. 

“The Runways” jõuab USA kinodesse 19. märtsil.

 

Buduaar.ee