Donald Trump vs Tilda Swinton

Donald Trump vs Tilda Swinton

 Donald Trumpi hiigelprojekti elluviimise ees seisab käed risti näitleja Tilda Swinton. Palju kõmu tekitanud ärimees Donald Trumpi vaenlaste leeri liitus taas üks kuulsus juurde, kirjutab TMZ. Seekord ajas Trump närvi mustaks Oscari võitjal ja filmis “Narnia lood: lõvi, nõid ja riidekapp” kurja nõida mänginud Tilda Swintonil.   

Donald Trumpi hiigelprojekti elluviimise ees seisab käed risti näitleja Tilda Swinton.

Palju kõmu tekitanud ärimees Donald Trumpi vaenlaste leeri liitus taas üks kuulsus juurde, kirjutab TMZ. Seekord ajas Trump närvi mustaks Oscari võitjal ja filmis “Narnia lood: lõvi, nõid ja riidekapp” kurja nõida mänginud Tilda Swintonil. Nimelt tahab ärimees ehitada Iirimaale miljoneid maksvat golfikuurorti ning on selleks saanud ka 2008. aastal loa. Juurdepääs Trumpi kinnistule jookseb aga läbi 4 elamukrundi ning elanikud on maruvihased. 15 000 allkirjale lisas ka Swinton oma allkirja ning on võtnud südameasjaks elanikke kaitsta. 

“Kus oli Tilda Swinton kolm aastat tagasi, kui kõik teised said kaebusi esitada? Kas te ei arva, et ta on natukene selle mängu jaoks hiljaks jäänud? Swinton on osa imepisikesest grupist. 93% Iirimaa rahvast hääletas projekti poolt. Mul on kõik volitused ja load olemas, et alustada ehitusega kolme nädala pärast,” räägib Donald Trump.

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja