Galerii: Seksikas igas vanuses!

Galerii: Seksikas igas vanuses!

Nagu hea vein läheb aastatega aina paremaks, nii on sama lugu ka meestega. Tõeliselt seksikas mees püsib seksikana ka 50-aastaselt! 
 
   

Nagu hea vein läheb aastatega aina paremaks, nii on sama lugu ka meestega. Tõeliselt seksikas mees püsib seksikana ka 50-aastaselt! 

Jake Gyllenhaal, 28
“Ma ei pea ennast üldse ilusaks. Ma olin nohik, kes kandis prille,” räägib mees ning viitab ühele üritusele, kus ta pidi kandma hambapastatuubi kostüümi. “Näen iseennast tavaliselt nii. Hambapastatuub väga halva nägemisega, “muheleb mees.

Usher, 31
“Naistele meeldivad maskuliinsed mehed,” üritab Usher oma seksisümboli staatust hoida. “Nad on natukene hakanud minus kahtlema,” muigab mees, kes on oma seksikusest vägagi teadlik.

Tiger Woods, 33
33-aastane golfikuningas Tiger Woods on seksikas pereinimene, kes on abielus modell Elin Nordegreniga. “Ma ei saaks enam õnnelikum olla. Mulle meeldib mõte, et naudime koos vanaduspõlve,” räägib mees.

David Beckham, 34
Jalkastaar hoiab ise peale kümmet abieluaastat ja kolme last oma abielu värskena. “Me üritame alati teha erilisi asju. Asi pole üldse kingituste ostmises. Me lihsalt veedame palju aega koos, tehes erilisi asju”

Matthew McConaughey, 40
“Mu kolmekümnendad olid head aastad, aga ootan väga neljakümnendaid, sest olen hiline õitseja. Mul on kõik ideaalseteks neljakümnendateks olemas – terve ja õnnelik naine, laps ning teine veel tulekul,” räägib seksisümbol.

Brad Pitt, 45
Kahekordne maailma seksikaim mees räägib oma suhetest Angelina Joliega: “Kui kõik hakkab koost lagunema, siis emme ja issi palkavad lapsehoidja ja lähevad eemale mürama.”

Hugh Laurie, 50
Menusarja Dr. House staar Hugh Laurie on viiekümne aastane, aga on siiamaani üdini seksikas. Mees teab, kuidas oma Briti aktsent ja need sinised silmad enda heaks tööle panna. “Leppisin paari sõbraga 18-aastaselt kokku, et tapame end ära ennem, kui 40 saame. Tol ajal tundus see nii naeruväärselt kauge,” nüüd aga mees tunnistab, et tema teismeline mina oleks praeguse mina üle kindlasti uhke.

Vaata galeriid seksikatest meestest SIIT

 

Allikas: Femalefirst. com

Buduaar.ee