Galerii: selle suve prillimood!

26 kommentaari
Galerii: selle suve prillimood!

Laupäeval, 8.mail, toimus  järjekordne Stylechannel klubis BonBon, kus fookuses olid päikeseprillid! Stiilsed prillid olid pärit grupilt nimega SAFILO, kus  toodetakse nii Gucci, Dior`i, Giorgio Armani, Emporio Armani, Marc Jacobs`i, Yves Saint Laurent`i, MaxMara, Hugo Boss`i, Diesel`I  Carrera kui ka paljude teiste kuulsate brändide päikeseprille ja prilliraame. Neid prille müüvad Eestis edasi ProOptika, Instrumentarium, Eagle Vision, Eesti Optik, Tallinna Optika ja paljud teised. Etenduse lavastust ja stilistikat tuunis Zenja Fokin ning soengud sättis lava peal enne showd korda Kovalenko & Zahharovi team. Modellide meigid aitas teha Maybelline NYC. 
Plaate keerutas armastatud DJ Tom Lilienthal!

Laupäeval, 8.mail, toimus  järjekordne Stylechannel klubis BonBon, kus fookuses olid päikeseprillid!

Stiilsed prillid olid pärit grupilt nimega SAFILO, kus  toodetakse nii Gucci, Dior`i, Giorgio Armani, Emporio Armani, Marc Jacobs`i, Yves Saint Laurent`i, MaxMara, Hugo Boss`i, Diesel`I  Carrera kui ka paljude teiste kuulsate brändide päikeseprille ja prilliraame.

Neid prille müüvad Eestis edasi ProOptika, Instrumentarium, Eagle Vision, Eesti Optik, Tallinna Optika ja paljud teised.

Etenduse lavastust ja stilistikat tuunis Zenja Fokin ning soengud sättis lava peal enne showd korda Kovalenko & Zahharovi team. Modellide meigid aitas teha Maybelline NYC. 
Plaate keerutas armastatud DJ Tom Lilienthal!

Vaata allpool, mis on sellel suvel moes!