Heidi Montag lasi oma abikaasa töölt lahti!

Heidi Montag lasi oma abikaasa töölt lahti!

Heidi Montag vallandas oma abikaasa Spencer Pratti manageri kohalt ning võttis asemele psühhiaatri, kirjutab People. Telestaar Heidi Montag vallandas oma abikaasa Spencer Pratti oma manageri ametikohalt ning võttis asemele Malibu psühhiaatri Aiden Chase‘i. “Pärast kõiki neid uskumatuid kogemusi olen hakanud oma elu parandama ja unistuste poole pürgima koos ravija Aiden Chase’iga, keda ma olen ametlikult palunud oma manageriks.   

Heidi Montag vallandas oma abikaasa Spencer Pratti manageri kohalt ning võttis asemele psühhiaatri, kirjutab People.

Telestaar Heidi Montag vallandas oma abikaasa Spencer Pratti oma manageri ametikohalt ning võttis asemele Malibu psühhiaatri Aiden Chase‘i. “Pärast kõiki neid uskumatuid kogemusi olen hakanud oma elu parandama ja unistuste poole pürgima koos ravija Aiden Chase’iga, keda ma olen ametlikult palunud oma manageriks. Selline vaimne juht annab mu tiimile eelise, mida kellelgi teisel ei ole. Enam pole mu karjääri eesotsas mu abikaasa. Ma lasen Aiden’il oma elu ja karjääri positiivsuse poole juhtida armastuse ja valgusega,” räägib Heidi, kes hiljuti käis 10-tunnisel iluopil ning lasi korrigeerida põhimõtteliselt tervet oma keha.

“On muutuste aeg. Ära kunagi sega omavahel tööd ja lõbu. Me ei ole enam Speidi, vaid Spencer ja Heidi. Olen nii põnevil oma uue, helge ja eduka tuleviku pärast.”

Buduaar.ee