Heidi Montag tahab veel suuremaid rindasid?

56 kommentaari
Heidi Montag tahab veel suuremaid rindasid?

Heidi Montaq plaanib järgmist rinnaoppi, kirjutab Showbizspy. Reality-staar Heidi Montag, kelle nimi figureeris tabloididel pärast massiivset iluoppide maratoni, pole ikka veel oma kehaga rahul ning tahab veel noa alla minna.

Heidi Montaq plaanib järgmist rinnaoppi, kirjutab Showbizspy.

Reality-staar Heidi Montag, kelle nimi figureeris tabloididel pärast massiivset iluoppide maratoni, pole ikka veel oma kehaga rahul ning tahab veel noa alla minna. “Ta tahab seda teha paari kuu pärast ja seda ka oma telesaate jaoks filmida. Ta on endas kindel, sest ta ei saanud eelmisest opist sellist tulemust nagu ta tahtis. Ta on rahul alles siis, kui need on suuremad,” räägib allikas. 

Väidetavalt tahab naine seekord minna Euroopa kirurgi käe alla. Heidi abikaasa, Spencer Pratt, on kinnitanud, et Heidi tahab veelkord oma rindade suurust muuta. “Kui Heidi eelmine kord narkoosist ärkas, sai ta väga vihaseks, sest ta rinnad polnud piisavalt suured. Ta tahtis arstile virutada. Ma üritasin teda takistada, aga see on tema keha ning ta teeb sellega, mida ta tahab,” räägib Spencer.

Buduaar.ee