Igatsete mind juba?

Igatsete mind juba?

Minnesotas, USAs, võib näha üsna eriskummalist plakatit, millel on kujutatud George Bushi, kes küsib: “Igatsete mind juba?”, kirjutab The Hollywood Gossip. Käivad kuulujutud, et tegu võib olla pilapildiga, aga kui uurida reklaamifirmalt, kes seda pinda rendib, selgub, et tegu on tõesti päris plakatiga ning reklaami taga on praeguse presidendi Barack Obama toetajad.   

Minnesotas, USA’s, võib näha üsna eriskummalist plakatit, millel on kujutatud George Bushi, kes küsib:”Igatsete mind juba?”, kirjutab The Hollywood Gossip.

Käivad kuulujutud, et tegu võib olla pilapildiga, aga kui uurida reklaamifirma käest, kes seda pinda rendib, selgub, et tegu on tõesti päris plakatiga ning reklaami taga on praeguse presidendi Barack Obama toetajad. “Reklaam osteti grupi väikeettevõtete omanike poolt, kes soovivad anonüümseks jääda. Osa inimesi sealt on Obama toetajad,” räägib Mary McNamara Schubert & Hoey Outdoor Advertising reklaamifirmast, kellele see pind kuulub. McNamara sõnul on see plakat mõeldud meeldetuletuseks, milline on elu praegu Obama ajal ning milline oli siis, kui pukis oli Bush.

Vaata pilti SIIT

 

Buduaar.ee