Jennifer Aniston ja John Mayer kolmandal ringil?

Jennifer Aniston ja John Mayer kolmandal ringil?

John Mayer ja Jennifer Aniston on peale kahte lahkuminekut taas koos, kirjutab The Sun. “Sõprade” staar Jennifer Aniston (40) ja laulja ning Grammy võitja John Mayer (31) on taas paar. Neid nähti koos New Yorgi hotelli restoranis einestamas koos Jenniferi parima sõbra näitlejanna Courtney Coxi (45) ja tema abikaasa David Arquette`ga (38) ning tunnistajate sõnul tundusid väga armunud olevat.      

John Mayer ja Jennifer Aniston on peale kahte lahkuminekut taas koos, kirjutab The Sun.

“Sõprade” staar Jennifer Aniston (40) ja laulja ning Grammy võitja John Mayer (31) on taas paar. Neid nähti koos New Yorgis ühe hotelli restoranis einestamas koos Jenniferi parima sõbra näitlejanna Courtney Coxi (45) ja tema abikaasa David Arquette`ga (38) ning tunnistajate sõnul tundusid väga armunud olevat.  “John ja Jen on väga lähedased. Ta arvab, et Jen on hämmastav ning Jen ei suuda kuidagi Johnist eemal olla,” räägib laulja lähedane sõber. Paar on nüüd seljataha jätnud kaks lahkuminekut. Loodame, et kolmandat korda ei tulegi. 

Jennifer oli varem 5 aastat abielus Brad Pittiga (45), kuid too jättis ta maha Angelina Jolie pärast. Pärast lahkuminekut on Jenniferil olnud kaks põgusat armusuhet oma kaasnäitlejatega. 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja