Jeremy Clarkson: miks me peaks üldse lõpetamisele mõtlema?

Jeremy Clarkson: miks me peaks üldse lõpetamisele mõtlema?

Top Gear jätkab samas vaimus ning programmijuhi esindaja rääkis pressile, et niikaua, kuni neil on lõbus, nad ka Top Gear’iga jätkavad. Briti kuulsaima autosaate Top Geari tiim ei kavatsegi pille kotti panna. Hoopis vastupidi- Top Gear läheb maailmatuurile – ning oodata on nii mõndagi põnevat vanade heade saatejuhtide James May, Richard Hammondi, Stigi ja loomulikult ka Jeremy Clarksoni seltsis.  
 

Top Gear jätkab samas vaimus ning programmijuhi esindaja rääkis pressile, et niikaua, kuni neil on lõbus, nad ka Top Gear’iga jätkavad.

Briti kuulsaima autosaate Top Geari tiim ei kavatsegi pille kotti panna. Hoopis vastupidi – Top Gear läheb maailmatuurile – ning oodata on nii mõndagi põnevat vanade heade saatejuhtide James May, Richard Hammondi, Stigi ja loomulikult ka Jeremy Clarksoni seltsis.

“Me istusime kolmekesi ärimeeste hotellis, kus ümberringi olid ärimehed oma lipsude ja laptoppidega. Adusime, et nemad ei sõida Ferrariga täna mägedesse, aga meie saame seda teha, tähendab, oleme õnnega koos. Miks me peaks üldse mõtlema lõpetamisele?” räägib Clarkson.

Clarkson imestab siiamaani Top Geari tuntust. “Olen hämmastunud Top Geari populaarsusest väljaspool Inglismaad ja seda maades, kus minu teada polegi üldse televisiooni, nagu näiteks Ameerika,” naljatab mees ning jätkab, “Tulime just täna hommikul Rumeeniast ning ma pean tõdema, et olin hämmingus, et tuhanded inimesed oli sinna mägedesse tulnud, et näha Richard Hammondi küünarnukki Ferrarist välja punnitamas.”

Top Gear’s Live World Touri esimene show toimub Earl’s Court’is Londonis 5.-8.novembrini ning piletid on juba müügil.
Loodetavasti on uusi osasid näha ka varsti Eestis! 

 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja