John Travolta kiilaspäisusest. Vaata ka videot!

John Travolta kiilaspäisusest. Vaata ka videot!

John Travolta räägib, et kiilaspäisuse vastu ei aita mitte ükski imerohi, kirjutab Showbizspy. “Crease”´i staar John Travolta, kes on sattunud kuulujuttude alla, et ta on lasknud endale juukseid istutada, tunnistab, et maadleb siiamaani mõttega, et tema kaunid kohevad kiharad on mineviku varju jäänud.  

John Travolta räägib, et kiilaspäisuse vastu ei aita mitte ükski imerohi, kirjutab Showbizspy.

“Crease”´i staar John Travolta, kes on sattunud kuulujuttude alla, et ta on lasknud endale juukseid istutada, tunnistab, et maadleb siiamaani mõttega, et tema kaunid kohevad kiharad on mineviku varju jäänud.
Kui Johni käest küsiti filmi “From Paris With Love” ajal tema kiilaspäisuse kohta, vastas ta: “Ohh, seda ei saa takistada. Meie, kutid, kes me muretseme oma juuste pärast kogu aeg ning laseme 99 centi eest end kiilakaks ajada, sest eelistame kiilakad olla. Hurraa,” räägib Travolta ning lisab, et kui tema kiilakaks jääb, siis ta lepib sellega. Ka Travolta naine Kelly Preston usub, et John näeks kiilakana seksikas välja. “Mulle meeldiks ta kiilakana. See näeks väga seksikas välja,” muheleb Kelly.

Buduaar.ee