Juliette Lewist pommitatakse siiamaani küsimustega Brad Pittist

Juliette Lewist pommitatakse siiamaani küsimustega Brad Pittist

Juliette Lewis räägib, et armulugu Brad Pittiga polnud tema elu kõige huvitavam asi, mis temaga juhtunud on, kirjutab Daily Mail. Näitlejanna ja muusik Juliette Lewis käis Brad Pitti’ga kohtamas 90. aastate alguses, aga inimesed  küsivad siiamaani tema kohta. “Mind hämmastab, et siiamaani huvitab inimesi see aeg, mil olime neli aastat koos. Kõik see juhtus ammu. Olin siis teismeline ja käisin keskkoolis. Mul oli  suurepärane ja armastav suhe lõbusa ja targa kutiga. Kui see läbi sai, siis ta läks ja sai kuulsaks,” räägib Lewis, kelle meelest on tema elus palju rohkem põnevaid asju juhtunud kui suhe Brad Pittiga. “Palju huvitavam oli mu abielu rulaässa Steve Berraga, aga keegi ei taha sellest midagi kuulda.”    

Juliette Lewis räägib, et armulugu Brad Pittiga polnud kõige huvitavam asi, mis temaga juhtunud on, kirjutab Daily Mail.

Näitlejanna ja muusik Juliette Lewis käis Brad Pitti’ga kohtamas 90. aastate alguses, aga inimesed küsivad siiamaani tema kohta. “Mind hämmastab, et neid siiamaani huvitab see aeg, mil olime neli aastat koos. Kõik see juhtus ammu. Olin siis teismeline ja käisin keskkoolis. Mul oli  suurepärane ja armastav suhe lõbusa ja targa kutiga. Kui see läbi sai, siis ta läks ja sai kuulsaks,” räägib Lewis, kelle meelest on tema elus palju rohkem põnevaid asju juhtunud kui suhe Brad Pittiga. “Palju huvitavam oli mu abielu rulaässa Steve Berraga, aga keegi ei taha sellest midagi kuulda.”

Juliette räägib veel, et ta vihkab kuulus olla, sest inimesed kohtlevad teda kui friiki. “Kui ma restorani lähen, siis hakkavad kõik mind jõllitama, nagu ma oleks just võõrale planeedile maandunud. Iga kord kui ma välja lähen, passitakse mind nii nagu tulnukate paraadi.” Aga temal on oma rollide tõttu siiski eeliseid. Nimelt arvavad kõik, et ta on püstihull. “Kõmupiltnikud tülitavad mind harva. Arvatavasti kõmuliste rollide pärast, mida ma filmides mängin. Nad arvavad, et olen hull tsikk “Natural Born Killers” filmist, aga ma ei ole seda. Ma tõesti ei ole,” jutustab Juliette. 

Buduaar.ee