Justin Bieberi ideaalne tüdruksõber on…

95 kommentaari
Justin Bieberi ideaalne tüdruksõber on…

Justin Bieber tahaks endale tüdruksõpra, kel on ilus naeratus ja silmad, kirjutab Showbizspy. 16aastane laulusensatsioon Justin Bieber räägib, et tema ideaalne tüdruk peab peale ilusa naeratuse oskama ka arendada huvitavat vestlust.

Justin Bieber tahaks endale tüdruksõpra, kel on ilus naeratus ja silmad, kirjutab Showbizspy.

16aastane laulusensatsioon Justin Bieber räägib, et tema ideaalne tüdruk peab peale ilusa naeratuse oskama ka arendada huvitavat vestlust. “Tal peaks olema ilus naeratus, ilusad silmad ning hea huumorisoon. Ta peaks olema aus, armastav ning usaldusväärne,” räägib Bieber. Kuigi noormees tunnistab, et ilu ei ole tema jaoks kõige tähtsam. Tähtis on hea iseloom. “Oleks jama minna välja sellise tüdrukuga, kellega ei saa korralikku vestlust arendada,” lisab ta.

Bieber tunnistas hiljuti, et tüdruksõbra vanus pole tema jaoks oluline, peaasi ainult, et üle ta üle neljakümne ei oleks. “Üle 40 on minu jaoks natuke vana. Ma lihtsalt otsin tüdrukut, kellel oleksid ilusad silmad ja naeratus,” rääkis noormees toona, kes on ka tunnistanud, et ta on sissevõetud seltskonnadaamist Kim Kardashianist.

Buduaar.ee