Kaadritagused pildid Miley Cyrus’e fotoshoot’ist Teen Vouge’ile!

Kaadritagused pildid Miley Cyrus’e fotoshoot’ist Teen Vouge’ile!

Laulja ja näitlejanna Miley Cyrus on tunnistanud, et on kaasnäitleja Liam Hemsworth´iga paar. Miley räägib, et Liam hakkas talle meeldima, kuna nad mõlemad on tavalistest inimestest sügavamad, kirjutab Showbizspy. “Ma arvan, et me mõlemad oleme tavalistest inimestest sügavamad. Ta on tänulik selle üle, mis tal on ning ta ei lase kuulsusel endale pähe lüüa. Mulle meeldib see,” räägib Miley, kes hindab kõrgelt ka Liami heasüdamlikkust ja viisakust. “Mäletan, et ta avas võtteplatsil režissöörile ukse. Ma tundsin, et see on tõeliselt “wow“.”      

Laulja ja näitlejanna Miley Cyrus on tunnistanud, et on kaasnäitleja Liam Hemsworth´ga  paar. Miley räägib, et Liam hakkas talle meeldima, kuna nad mõlemad on tavalistest inimestest sügavamad, kirjutab Showbizspy.

“Ma arvan, et me mõlemad oleme tavalistest inimestest sügavamad. Ta on tänulik selle üle, mis tal on ning ta ei lase kuulsusel endale pähe lüüa. Mulle meeldib see,” räägib Miley, kes hindab kõrgelt ka Liami heasüdamlikkust ja viisakust. “Mäletan, et ta avas võtteplatsil režissöörile ukse. Ma tundsin, et see on tõeliseslt “wow“.”

Miley ja Liam mängisid koos filmis “Last Song”

Vaata galeriid Miley ja Liami fotoshootingust Teen Vouge’ile SIIT