Kate Hudson: Casey andis mulle 20 korda laksu!

Kate Hudson: Casey andis mulle 20 korda laksu!

Kate Hudson räägib, et Casey Affleck andis talle nende uue filmi “The killer inside me” ajal kakskümmend korda laksu. Näitlejanna Kate Hudson, kes pidi filmi jaoks oma kullakarva juuksed pruuniks värvima, tunnistab, et ta sai filmist ka hoopis teistlaadi kogemusi. “Ühes stseenis pidi Casey mulle 20 korda laksu andma. See oli kohutav, aga pärast tundus isegi naljakas,” lobiseb Kate.  

Kate Hudson räägib, et Casey Affleck andis talle nende uue filmi “The killer inside me” ajal kakskümmend korda laksu.

Näitlejanna Kate Hudson, kes pidi filmi jaoks oma kullakarva juuksed pruuniks värvima, tunnistab, et ta sai filmist ka hoopis teistlaadi kogemusi. “Ühes stseenis pidi Casey mulle 20 korda laksu andma. See oli kohutav, aga pärast tundus isegi naljakas,” lobiseb Kate.

Kate tunnistas hiljuti, et ei tunne piinlikkust, kui vaatab oma ema Goldie Hawni ja kasuisa Kurt Russelli seksistseene. “Ei, ma ei tunne piinlikkust. Olen alati arvanud, et mu ema on paganama kena! See ei ole küll teab mis nauding vaadata, aga see ei ole mind kunag häirinud. Mu vennad võisid küll teisiti tunda, aga mitte mina. Mu vanemad mängisid oma osad alati väga hästi välja,” jutustab naine, kes ise on meelelahutusäris üles kasvanud. “Meil oli alati väga hea ülevaade seksist. Me kasvasime üles vanematega, kes on alati lärmakad ning lõbusad olnud. Niisiis suhtud sa nendesse asjadesse üsna lõdvalt.”

Buduaar.ee