Katy Perry räägib oma pulmakleidist

38 kommentaari
Katy Perry räägib oma pulmakleidist

Katy Perry on otsustanud, et tema pulmakleit tuleb kaheosaline, sest tal on ilus trimmis kõht, mida kõikidele näidata soovib, kirjutab Showbizspy. Pop-lauljanna Katy Perry, kes on kihlatud Briti koomiku Russell Brand‘iga, on otsustanud, et tema ei soovi traditsioonilist pulmakleiti, vaid valib hoopis kaheosalise komplekti.

Katy Perry on otsustanud, et tema pulmakleit tuleb kaheosaline, sest tal on ilus trimmis kõht, mida kõikidele näidata soovib, kirjutab Showbizspy.

Pop-lauljanna Katy Perry, kes on kihlatud Briti koomiku Russell Brand‘iga, on otsustanud, et tema ei soovi traditsioonilist pulmakleiti, vaid valib hoopis kaheosalise komplekti. “Ta teab, et tal on toonuses kõht ning ta tahab seda näidata. Ta teab ka, et tema pulmapilte nähakse üle kogu maailma ning ta peab nende peal hea välja nägema,” teab allikas rääkida.

Katy kleit tuleb tagantvaates traditsiooniline ning pika looriga. Eestvaade on aga sootuks teistsugune. “Vegase-stiilis”, nagu allikas seda kirjeldas. Katy unistuste kleidi ideed aitavad ellu viia Pnina Tornai ja Monique Lhuillier.

Buduaar.ee