Kurikaroimar ründas taas?

Kurikaroimar ründas taas?

Esmaspäeva hommikul Shnelli tiigi juures kahte naist rünnanud kurikaroimar on vabaduses, vahendab Tallinna Postimees. Esmaspäeva hommikul kella 8 ajal ründas tundmatu mees kahte kolmekümnendates naisterahvast. Roimar peksis naised täiesti vaeseomaks ning mõlemad naised toimetati haiglasse. Ühe seisund on praeguseks stabiliseerunud, teise seisund on kriitiline. Ründaja ja ohvrid ei olnud omavahel tuttavad. Samuti ei tundnud ohvrid üksteist.     

Esmaspäeva hommikul Shnelli tiigi juures kahte naist rünnanud kurikaroimar on vabaduses, vahendab Tallinna Postimees.

Esmaspäeva hommikul kella 8 ajal ründas tundamatu mees kahte kolmekümnendates naisterahvast. Roimar peksis naised täiesti vaeseomaks ning mõlemad naised toimetati haiglasse. Ühe seisund on praeguseks stabiliseerunud, teise seisund on kriitiline. Ründaja ja ohvrid ei olnud omavahel tuttavad. Samuti ei tundnud ohvrid üksteist. 

Eile tülitas aga samade kirjeldustega meesterahvas Mustamäel Lepistiku pargis naist. Hetkel ei ole kindel, kas tegu oli sama isikuga. 

Politsei andmetel on on kurjategija 20-25 aastane 180-185 cm pikk mees, kes on kõhna kehaehitusega, veidi tõmmu naha ja tumedate juustega. Ta võib kanda valget nokamütsi ning tumedat jopet. Vaata kurikaroimari pilti SIIT

Politsei palub kõigil, kes nägid Shnelli tiigi juures kirjeldusele vastavat meest või kellel on infot antud isiku kohta, võtta ühendust Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude talitusega telefoninumbritel: 612 4724, 508 7443, 612 4379, 517 9643 või 110! 

 

Kallid naised, hoidke silmad lahti, sest ringi liigub julmur, kes ei anna ühelegi õrnema soo esindajale armu! 

 

Mirjam Simmer
Buduaar.ee toimetaja