“Lost”- põrgu paradiisis?

“Lost”- põrgu paradiisis?

Evangeline Lilly sõnul on sari “Lost” juba nii kaua kestnud, et saar on muutunud justkui põrguks paradiisis, kirjutab Showbizspy. Sarja “Lost” staar Evangeline Lilly, kes mängib sarjas Kate Austenit, räägib, et troopiline paradiis Hawaiil on tema jaoks tõeliseks vanglaks muutunud. 

Evangeline Lilly sõnul on sari “Lost” juba nii kaua kestnud, et saar on muutunud justkui põrguks paradiisis, kirjutab Showbizspy.

Sarja “Lost” staar Evangeline Lilly, kes mängib sarjas Kate Austenit, räägib, et troopiline paradiis Hawaiil on tema jaoks tõeliseks vanglaks muutunud. “Mõnes mõttes on elu troopilises paradiisis minu jaoks vanglaks muutunud, sest siin ei ole just palju vabadust. Siin pole nii nagu Los Angeleses, et saad nädalavahetuseks Las Vegasesse minna ja puhata. Kui sa oled saarel, siis oled ikka saarel ning siin ei ole kuhugi minna,” räägib näitlejanna, kes on juba kuus aastat Hawaiil elanud ning  vändatavas filmis osalenud.

“Ma arvan, et paljud meist ootavad lõppu,” räägis Lilly hiljuti ning lisas, et ootab väga “Losti” lõppu peale kuuendat hooaega.

Buduaar.ee